Jdi na obsah Jdi na menu
 


MED - ČESNEK - OCET

10. 1. 2012

 


Už nemusíte trpět bolestí ani slabým zdravím, protože zázračná kombinace česneku, octa a medu umí uzdravit téměř každý lidský neduh.
Tato neuvěřitelná přírodní léčba potírá rakovinu, artritidu a srdeční problémy.
Léčí astma, chřipku, vysoký krevní tlak a dokonce i neplodnost a spoustu dalších nemocí.
Je tak silná, že při pravidelném užívání může trvale zajistit dobré zdraví.

Léta vědeckého výzkumu odborníků dokázaly nade vší pochybnost, že
česnek, ocet a med je kouzelná přírodní směs.
Tyto tři účinné ingredience jsou k dostání kdekoliv a nejsou vůbec nákladné.
Když si ještě uvědomíte, jak prospěšné jsou pro lidské zdraví, máme před sebou udivující lék."
Česnek s octem a med má doslova na tisíc lékařských použití. Se svolením vašeho lékaře si použitím této hojivé kombinace můžete vyléčit zde popsané obvyklé choroby a ještě i mnoho dalších.

ASTMA
Uvařte dva stroužky česneku a přidejte čajovou lžičku jablečného octa pár kapek medu.
Užívejte každé ráno nalačno a okamžitě se vám při dýchání uleví.


VYSOKÝ TLAK
Vysoký tlak se dá úspěšně snížit pravidelnou konzumací vývaru dvou šálků vody, 16 česnekových stroužků a dvou polévkových lžic octa a medu.
Tuto směs vaříme na mírném ohni půl hodiny, vychlaďte ji a užívejte po dvou lžičkách třikrát denně. Tato léčba se s velký úspěchem praktikuje v Indii už celá staletí a zabírá i na
bolesti v prsou a motolici hlavy.

CHOLESTEROL
Hladina cholesterolu podle výzkumu klesá, kdykoli jíte česnek. Jedna studie, publikovaná v anglickém lékařském časopise Lancet ukazuje, že za tři hodiny po požití 50 gramů česneku se 150 gramy másla se průměrně sníží hladina cholesterolu ze 237,4 na 221,4.
To znamená,že se nebezpečný dopad tučných jídel dá zmírnit tím, že se k nim přidá česnek.
Když se česnek smísí s medem a octem, jeho účinky se ještě zvýší. Chcete-li si snížit hladinu cholesterolu v krvi, snězte každý den nakrájený česnek s přílohou octa a medu, nebo si umíchejte nápoj z horkého octa, poloviny lžičky utřeného česneku a tří lžiček medu, a pijte ho každé ráno předsnídaní.

RAKOVINA
Vědci už dávno zjistili, že chemické složení česneku znemožňuje rakovinné bujení. Podle
výzkumníků v Národním institutu boje proti rakovině a Univerzity v Texasu při nemocnici M. D. Andersond, jezení česneku vyloučí, že dostanete rakovinu žaludku i jiných vnitřních orgánů.
Chcete-li protirakovinný účinek česneku ještě umocnit,jezte ho každý den nakrájený v medu a octu.

POPÁLENINY
Naložte dva tucty stroužků česneku do 1 1/2 šálku octa na tři dny. Aby se popáleniny zahojily,
nechte česnek změknout v šálku ze čtvrtiny naplněném octem a přidejte půl lžičky medu. Tekutinu vychlaďte a promíchejte v mixéru. Potom jednoduše potírejte popálenou oblast třikrát denně, aby se zmírnila bolest a nevytvořila se velká jizva.

ARTRITIDA
Prostá směs česneku, octa a medu vás může úplně zbavit bolestí způsobených artritidou a
revmatismem. Oloupané stroužky ze dvou velkých hlaviček česneku ponořte na 5 minut do horkého octa. Namočte tlustou ponožku do vařící vody, pak ji vyždímejte.Naplňte konec ponožky kaší z česneku, octa a čajové lžičky medu a každé ráno s ní potírejte bolestivá místa. Vnitřní bolesti utiší sklenice horké vody se lžičkou octa, medu a čtvrtinou lžičky rozmixovaného česneku před spaním. Klouby a svaly vás už trápit nebudou.

OMRZLINY
Omrzliny ošetřujte rozkrojeným česnekem a pak místa potřete směsí napůl z medu a octa.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

česnek-med a ocet

Florián,9. 4. 2013 16:19

Některý dobrák dal na internet návod na zázračný lék,ale při tom uvedl v návodu jen skromně česnek ,ocet a med.Jenže o jaký ocet se jedná?Jablečný vinný,balzamický,Jaký?A hlavně kde si to mohou čtenáři ověřit?Není to jen nějaký výmysl rádoby vynálzce,aby se cítil zajímavý?Zkuste mně to někdo vysvětlit,byl bych Vám zauzlovaný.Díky a pěkný den Florián.